Tindiprinterid termotrükk

Kvaliteetne märgistus paljudele erinevatele pindadele

Tindiprinterid termotrükk 2Tindiprinterid termotrükk

Domino G-seeria printerid pakuvad ainsana turul võimalust printida termotrükk-tehnoloogiaga lahustija veepõhiste tintidega erinevatele pindadele nagu pappkarbid, kotid, sildid ja mullpakendid, mida kasutatakse tavaliselt farmaatsiatööstuses, toidutööstuses, tervishoius ja tubakatoodete valmistamisel.

G-seeria termotindiprinterid on ideaalsed tänapäevasesse tootmiskeskkonda, mis eeldab kvaliteetset ja suurel kiirusel tehtavat tootemärgistust. Termotindiprinteritega on võimalik muuhulgas kvaliteetselt printida keerukaid koode, masinloetavaid koode (nagu vöötkoodid ja 2D-koodid), samuti graafikat.

Ühe juhtplokiga saab sõltuvalt mudelist ühendada mitu trükipead, tänu millele võib markeerimine toimuda korraga mitmel liinil või ühel liinil, millel tooted kulgevad paralleelselt.

Printimisala saab suurendada, ühendades mitu trükipead kõrvuti samale montaažiplaadile. Kergesti vahetatavad tindikassetid toimivad trükipeadena ja neid on mitmes värvivariandis.

Omadused

  • Kiire ja kõrge eraldusvõimega printimine paljudele erinevatele pindadele.
  • Tänu mitme trükipea üheaegsele kasutamisele võib markeerimine toimuda korraga mitmel liinil või ühel liinil, millel tooted kulgevad paralleelselt.
  • Printimisala saab suurendada, ühendades mitu trükipead kõrvuti samale montaažiplaadile.
  • Esindame kaubamärke: Domino

G20i

Kompaktne, soode, "kõik ühes", lihtsalt paigaldatav ja kasutatav printer. Link

G130i

G130i pakub kõrge resolutsiooniga trüki ja kiire printimise ideaalset kombinatsiooni. Link

G230i

G230i baseerub G130i funktsionaalsusel pakkudes jooksvalt trükitava sildi muutmise võimekust, mis tagab unikaalsed andmed igal trükil. Link

G320i

Printer võimaldab trükkida suurtel kiirustel, trükikvaliteedis järelandmisi tegemata. Link