Kileprinterid pakenditele

Kiire ja kvaliteetne tootemärgistus

Kileprinterid 2Kileprinterid pakenditele

Kileprinterid on pakendikilede jms materjalide märgistamiseks mõeldud termosiirdeprinterid. Printida saab nii seisvale kui liikuvale tootele.

Meie pakutavad printerid võimaldavad printida kuupäevi, tooteinfot vöötkoode ja graafi kat eraldusvõimega 300 dpi. Printerid on välja töötatud tõhusaks ja soodsaks toodete märgistamiseks kvaliteedis järeleandmisi tegemata. Kõigis kileprinterites on patenteeritud värvilindi säästmise süsteem, mis võimaldab kuni 60% kokkuhoidu.

Domino V-seeria sisaldab soodsa hinnaga mudeleid, mis asendavad nt termoprinteri või rullkoodseadme digitaalse seadmega, millel saab muuta märgistust tootmistsüklit peatamata ning mis suudab printida muutuvaid andmeid, nt kellaaegu.

Domino V120i ja V230i töötavad ilma suruõhuta, erinevalt enamikust konkurentidest. Need mudelid kuuluvad suuruselt turu väiksemate hulka, mis võimaldab neid kinnitada olemasolevatele
kinnitusraamidele, nii Domino kui konkurentide raamide külge.

Meie valikus on mudeleid ka väga kiiresti liikuvatele tootmisliinidele, mis võimaldavad märgistada kuni 1400 mm/sek liikuvaid tooteid. Kiirus on piisav kõigile turul olevatele pakkimis- ja etikettimisseadmetele. Kui kiirusele liita turu suurim värvilindi maht (kuni1400 m) ja Domino värvilindi säästumehhanism, saame tulemuseks minimaalsed tootmiskatkestused ka kõige kiirematel tootmisliinidel. Neid printereid kasutatakse eelkõige toiduaine-, farmaatsia-, keemia- ja tekstiilitööstuses.

Omadused

  • Pakendikilede jms materjalide markeerimiseks
  • Tõhus ja soodus tootemärgistus 300 dpi eraldusvõimega
  • Printimine kas seisvale või liikuvale tootele
  • Kuni 1400 mm/sek liikuvatele tootmisliinidele
  • Esindame kaubamärke: Domino

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

V120i

Digitaalne V120i termokopeerimisprinter Link

V230i

Soodne viis viia oma tootmisliin üle digitaalsele märkimisele Link

Domino V320i

Väga efektiivne kilemärkimisseade tootmisliinidele, kus kogused on suured Link
Küsi pakkumist