Etiketiprinterid neljavärvitrükk

Värvidega lisaväärtust tootemärgistusse

Etiketi printer neljavärvitrükkNeljavärvitrükk etiketi printer

Kui soovitakse värvilisi etikette, on traditsiooniline ja kuni viimase ajani ainuvõimalik lahendus tellida trükikojast valmistrükitud etiketid. See on endiselt hea lahendus, kui mahud on suured ja muutuv lisainfo on võimalik printida etiketile ühevärvilisena. Turule on siiski nüüdseks ilmunud ka neljavärvitrükk etiketi printer, millega saab kergesti printida väiksemaid seeriaid neljavärvitrükis etikette.

Need printerid on hea lahendus, kui etiketile on vaja printida mingit tooteomast teavet värvitrükis. Näiteks toote pilt, et lihtsustada tarbija valikut ostmisel, või GHS-standardile vastavad kemikaalide hoiatustähised toote etiketil (*).

Nende printeritega saab hõlpsasti trükkida ka pikemaid etiketiseeriaid, sest osade printerite printimiskiirus on kuni 300 mm/sek. Printeri eraldusvõime on kuni 1600 dpi, mis võimaldab printida korralikke täisvärvides etikette.

Printerid toimivad tindiprits-tehnoloogial, mis eeldab sobivate etiketitüüpide kasutamist. Tavapärased termoprinterite etiketid neisse printeritesse ei sobi.

Kõik meie pakutavad printerid kasutavad CMYKneljavärvisüsteemi, kus igale värvile on oma värvipadrun.

(*) Meie esindatavad EPSONi printerid ja neis kasutatavad DURABrite Ultra Ink tint ja PE Matte Label etiketid on saanud kemikaalide merevedudel nõutava sertifi kaadi BS5609.

Omadused

  • Etiketi printer on alternatiiviks valmistrükitud etikettidele, kui printimismaht on väike ja etikettidel erinev info.
  • Tooteinfo printimine värvitrükis
  • Sõltuvalt mudelist on printimiskiirus kuni 300 mm/s ja eraldusvõime 1600 dpi
  • Esindame kaubamärke: EPSON ja Trojanlabel

EPSON TM-C3500

Epson TM-C3500 toob uue kvaliteedi etikettide trükkimisse! Link

EPSON CW-C7500

Sisaldab uut PrecisionCore trükipead, mis on välja töötatud kasutamiseks kaubanduslikul tootmisel. Link
Küsi pakkumist