Tindid

Vastupidav ja kvaliteetne märgistus kõigiks kasutusotstarveteks

Tindid

Tintidel on tähtis roll toote- ja pakendimärgistuse kvaliteedi ja vastupidavuse kindlustamisel. Pakume ainult tunnustatud tootjate testitud originaaltinte, mis tagavad nii kvaliteetse printimistulemuse kui printeri häireteta töö.

Domino / Domino Wiedenbach

TindidPakume Domino tindiprinteritele vaid Domino originaaltinte. Tintide valik on lai ja katab kõik markeerimisvajadused. Domino on välja töötanud erinevatele pindadele ja kasutusotstarvetele mõeldud tinte, sealhulgas toiduainete ja jookide markeerimiseks ning farmaatsia-, elektroonika-, puidu- ja metallitööstuse tarbeks. Meie valikus on kümneid tinditüüpe, mis on keskkonnasõbralikud, kuivavad kiiresti ja on alkoholikindlad.

Kõik tindid on testitud vastavalt printeritüüpidele Domino testilaboris. Tindid on kohandatud töötama tõrgeteta vastavates printerites, mis tagab tootmisprotsessi häireteta kulgemise.

Tindid ja vedeldid on padrunites, mis on varustatud doseerimisventiiliga. Seetõttu on nende kasutamine lihtne ja ei määri. Padrunid on märgistatud tekstide, värvide ja sümbolitega, mistõttu segimineku võimalus on minimaalne. Ka ülevoolurisk on väga madal, sest tänu padrunitele ei pea tinti käsitsi masinasse valama.

EPSON

EPSONi värviprinterites kasutatakse DURABrite™ Ultra tinte ja Ultrachrome® DL pigmenttinte, mis tagavad korraliku ja vastupidava trükijälje.
Pigmenttint annab trükijäljele parema vastupidavuse.
Tint kinnitub etiketi pinnale ning tänu vaigusisaldusele talub väga hästi valgust, vett, niiskust ja osooni

Omadused

  • Tunnustatud tootjate testitud originaaltindid tagavad nii kvaliteetse printimistulemuse kui printeri häireteta töö
  • Laiast valikust leiab sobiva tindi kõigile pindadele ja kõigiks kasutusotstarveteks
  • Esindame kaubamärke: Domino, EPSON, Zebra ja  Wiedenbach
Küsi pakkumist