V230i termosiirdekileprinter

V230i termosiirdekileprinter

Soodus viis viia oma tootmisliin üle digitaalsele märkimisele.
Võrreldes traditsiooniliste märkimisseadmetega nagu kuumtrükiseadmed või rulltrükiseadmed, pakub digitaalne termosiirdeprintimine ülekaalukalt parema kvaliteedi ja soodsamad kasutuskulud.
Isegi võrreldes konkureerivate termosiirdeseadmetega kasutab uus revolutsiooniline iTech-värvilindiga juhtimissüsteem 60% vähem värvilinti.
Ühendatud kerge paigaldamise, multifunktsionaalsuse ja usaldusväärse tegutsemisega, on V230i sellisel kujul suurepärane valik tootmisliini koosseisus või OEM-tootena pakkimisliini koosseisus.

Võib paigaldada kuhu tahes

Seade on eriti kompaktne ja seetõttu võib selle paigaldada suuremasse osasse märkimiskohtadesse – kas või vana seadme asemele.
Dominol on olemas ühendusvahendid suurema osa kinnitusraamide jaoks – montaaž on kerge ja kiire.
Ja kuna seade ei vaja suruõhku, nagu suurem osa termosiirdekileprintereid, on väljavahetamine üsna kerge!
Kas seisva või liikuva toote jaoks – sest mõlemad on samas seadmes. Kas parema- või vasakukäeline – ka seda võib vajaduse korral muuta.
Sul pole vaja spetsiaalset juhtplokki – kõlbab mis tahes Ethernet-liidesega juhtimisseade, arvuti või kasvõi pakkimismasina juhtplokk ja internetibrauser.
V230i sobib nii aeglase kui ka kiire toodanguliini koosseisu (10–750 mm/s) ja muidugi pulsianduri juhtimisel muutuva kiiruse jaoks.
Kuumutatav kirjutuspea tagab ühtlase printimiskvaliteedi ka madalatel temperatuuridel.

V230i termosiirdekileprinter

Lisainformatsioon

Küsi pakkumist