Tindi käsiprinter

HANDJET® EBS-260 on universaalne seade.

Printer kasutab valikut eelsalvestatud  ja True Type fonte. Printerile loodud väljaprintide kujundused võivad sisaldada fondi tüübi ja suuruse sätteid ning objekte saab hõlpsalt liigutada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt. Lisaks tekstile saate printida ka graafikat, logotüüpe ja vöötkoode ning kuni 32-punktilisi 2D-koode. Printer pakub võimalust mitmerealiseks printimiseks, mis tähendab, et iga tekstiplokk võib sisaldada kuni 5 alamrühma. 32 düüsiga prindipea võimaldab printida kuni 56 mm kõrguseid tekste. Printer saab kasutada niinimetatud spetsiaalseid registreid, st mäluvälju, mille sisu muutub pärast iga väljatrükki dünaamiliselt. See hõlmab kuupäeva ja kellaaega mis tahes vormingus, aegumiskuupäevi, inkrementaalseid ja järkjärgulisi loendeid, kaskaadiloendurit, vöötkoode ja arvutitest (nt andmebaasidest) ja välistest seadmetest (nt 1D ja 2D koodilugejad, automaatsed skaalad, andurid) edastatud andmeid jne.

EBS-260 pakub printimiseks palju võimalusi.

3,5-tolline puutetundlik ekraan võimaldab sisse viia koheseid muudatusi kujunduses ka siis, kui puudub juurdepääs WiFi võrgule ja arvutile. Printerile loodud väljaprintide kujundused võivad sisaldada fondi tüübi ja suuruse sätteid ning objekte saab hõlpsalt liigutada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt. Sätete kaudu saab muuta printimise suunda ja orientatsiooni. Väljatrükke saab teha vasakult paremale ja paremalt vasakule, üles-alla-alla ja peegelpildis, samuti mööda kõverjooni. Väljatrükki saab puuteekraani kaudu hõlpsalt reguleerida vastavalt pinna tüübile ja pinna imavusele. Väljaprindi laiust on lihtne muuta otse ekraanilt ning positsioneerimiskiire abil on printimine eelnevalt määratletud aladele palju lihtsam. Iga tekst võib sisaldada kuni 5 rida (5 × 5 punkti maatriks). Mitmerealisel funktsioonil on veel üks eelis, mis võimaldab ühe teksti osana seadistada kuni 10 erineva sisuga alateksti, kusjuures iga alatekst võib sisaldada kuni 5 tekstirida. Seda saab kasutada mitmesuguse info printimiseks objektile erinevates kohtades. Üks tindimahuti võimaldab teil printida üle 200 000 tähemärgi.

Printer HANDJET® EBS 260 kasutab suures valikus kiiresti kuivavaid tinte.

Printeris HANDJET® EBS 260 kasutatakse laias valikus kiiresti kuivavaid värvipõhiseid ja pigmenteeritud tinte, mis on valmistatud etanooli, atsetooni, metüületüülketooni (MEK) ja vee baasil. Tindid on saadaval erinevates värvitoonides, sealhulgas must, punane, valge, kollane, sinine, mis tagavad hea kontrasti heledal ja tumedal pinnal. Saadaval on ka spetsiaalsed tinditüübid mis on mõeldud kuumadele objektidele printimiseks (kuni 250ºC), sobivad toiduga kokkupuutumiseks ja toiduainetele otseseks printimiseks (vee- ja etanoolipõhised trükivärvid), UV-kiirgusele vastupidavad tindid. Enamik tinte on mitmeotstarbelised, see tähendab, et nendega saab printida mitmesugustele pindadele. Saadaval on ka eriotstarbelised tindid, nt. printimiseks betoonile või trükivärvid, mis on ultraviolettkiirguse mõjule vastupidavamad.

Lisatarvikud

Printer on saadaval mugavas kohvris, mida saab kasutada nii ladustamiseks kui ka transportimiseks. Komplekt sisaldab toiteadapterit akude laadimiseks, toiteadapteri kaablit, tindimahutit ja puhastusvahendi pihustuspudelit.

Rullijuhik printimise toetamiseks.

Lisaseadmed hõlmavad toetavaid stabilisaatoreid teatud rakenduste jaoks, näiteks täiesti sirgjooneliseks printimiseks või silindrilistele pindadele printimiseks: 

  • Aksiaalne ja radiaalne trükk silindrilistele pindadele
  • Ringjoonelise printimise toetamine
  • Lamedatele pindadele printimine sirgjoonelist printimist toetava rulljuhiku abil

HANDJET® EBS-260 on täielikult mobiilne seade. 

Printerit saab WiFi võrgu kaudu kaugjuhtimisega hallata. Bluetooth-tehnoloogia võimaldab andmete juhtmeta edastamist printimiseks ning USB-port võimaldab printerifailide kiiret vahetamist, kopeerimist ja arhiveerimist ning printeritarkvara värskendamist.  

OMADUSED  

  • Väljatrüki kõrgus kuni 58mm / 32 punkti
  • Üle 200 000 tähemärgi ühe tindimahutiga
  • Selge ja terav 3,5” värviline puuteekraan
  • Kasutusaeg kuni 16 tundi
  • Printeri kaal (koos aku ja paagiga) umbes 1580 g

Lisainformatsioon

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Küsi pakkumist