Markeerimine  ehk tootemärgistus

Markeerimine ehk tootemärgistus

Toote- ja pakendimärgistusel on ärimaailmas mitu olulist ülesannet. Tootetähis peab näitama toote päritolu, tõendama selle kvaliteeti, suunama kaubad õigesse sihtkohta ja aitama tootel eristuda konkurentidest. Toodete markeerimine peab vastama mitmesugustele ettekirjutustele ning andma lõppkasutajale teavet toote ohutuse kohta.

Markeerimisseadmete laia valikusse kuulub tindi- ja laserprintereid, etikettimisseadmeid, etiketiprintereid ning erinevaid hinnapüstoleid. Lisaks Ventus-automaatseadmeid etikettide trükkimiseks ja kinnitamiseks. Ventus-tootepere esimene seade tuli turule 1994. aastal ning praegu kuulub tooteperesse 8 eri mudelit.

Pakume kõigile meie poolt tarnitud seadmetele teenindust üle kogu Eesti. Seadmetootjate poolt väljaõpetatud hooldustehnikud paigaldavad ja hooldavad markeerimisseadmeid professionaalselt, juhendavad kasutajaid ja vajadusel annavad nõu probleemolukordades. Meckelborgiga on võimalik sõlmida erinevaid hooldus- ja teeninduslepinguid, millega vastutus märgistusprotsessi toimivuse ja seadmete töö eest läheb osaliselt või täielikult meie spetsialistide õlule.

Huvi korral palun võtke meiega ühendust ning leiame üheskoos just Teie ettevõttele kõige sobivamad lahendused.

TUGEV OSKUSTEAVE ERINEVATES VALDKONDADES

TOIDUAINED

Toiduainetööstuses ei tähenda asjatundlikult kujundatud pakend ja tootemärgistus mitte ainult normide ja eeskirjade täitmist, vaid see äratab ka tarbija tähelepanu ja mõjutab tema ostuotsust. Meie lahendused aitavad Teie toodetel eristuda selgelt konkurentidest ja leida tee tarbija ostukorvi

KEEMIA

Keemia paneb tootetähised tõsiselt proovile. Lisaks kemikaalidele peavad tähised taluma ka raskeid ilmastikutingimusi. Toodete ja pakendite märgistamist reguleerivad lisaks mitmed õigusaktid. Pakume vastupidavaid ja kvaliteetseid lahendusi ka kõige ekstreemsematesse tingimustesse.

OEM (ORIGINALSEADMETE TOOTJAD)

Seadmete tootmisel on osade ja komponentide eristusmärgistuse vajadused väga erinevad. Olgu märgistamist vajav detail imepisike või hiigelsuur, meie suudame pakkuda sellele kvaliteetse trükijälje tagava lahenduse. Märgistada on võimalik mitmesuguseid erinevaid materjale nagu plast, metall ja klaas.

PABER JA PUIT

Meie lahendused tagavad püsiva märgistuse puidule, kaasa arvatud poorsetele materjalidele. Õige tindiga tehtud märgistus peab vastu ka puidu järeltöötlusele. Meie valikus leidub ka sobivaid seadmeid ja materjale erinevate pabertoodete eristamiseks ja märgistamiseks

LOGISTIKA

Õige logistiline märgistus muudab kaubaveod sujuvaks ning kaupade liikumistee jälgimise lihtsaks. Meie valikust leiate mitmeid erinevaid võimalusi pakendite märgistamiseks. Meie lahendused hõlmavad kõiki logistikavaldkonna märgistamisvajadusi.

FARMAATSIA

Farmaatsiatööstuses ei aita toote- ja pakendimärgistus mitte ainult konkurentidest eristuda, vaid ka toote päritolu kindlaks teha, kaitstes nii lõpptarbijaid võltsitud ravimite eest. Meie lahendused võimaldavad teha vajaliku märgistuse nii toodetele, tootepakenditele, müügipartiide pakenditele kui transpordipakenditele.

Küsi pakkumist