Tihendid – täisteenus

Oleme Teie teenistuses kogu protsessi vältel, alates õige tihenditüübi ja -materjali valikust kuni tihendite paigaldamise ja vahetamiseni.

TIHENDID

Pakume laia valikut tihendeid, sh lametihendid, o-tihendid, võllitihendid ja hüdraulikatihendid, eri materjalidest ja erinevate mõõtmetega. Ettevõtte lõikamistöökojas kasutatakse CAD-tehnoloogiat ning arvuti teel juhitavad lõikurid ja erinevad automaatikaseadmed kindlustavad igale lõikusele tippkvaliteedi. Hästivarustatud ladu tagab toodete hea kättesaadavuse ja kiire kohaletoimetamise. Pakume ka klaaskiudkangaid ja keevitustööde kaitsekangaid, mida läheb vaja kõikjal, kus tehakse keevitus- või tuletöid. Meie suuremad kliendid tegutsevad keemia- ja naftakeemiatööstuses, puidutööstuses, energia- ja masinatööstuses.

TÄISTEENUS

LÕIKUSTÖÖKODA

Lõikustöökojas lõigatakse lametihendid kiiresti ja paindlikult vastavalt kliendi mõõtmetele. Meie seadmeparki kuulub nii mehaanilisi lõikureid kui erinevaid automatiseeritud lõikeseadmeid. Arvutiga juhitavad seadmed tagavad igale lõikamistööle kõrgeima kvaliteedi.

LADU

Kliendi vajadustele orienteeritud täisteenindusega ladu tagab usaldusväärsed tarned kõikjale maailmas. Meil on hästivarustatud ladu, mis tagab kiired tarneajad.

PROJEKTEERIMISTEENUS

Projekteerimisteenus võimaldab kujundada arvutis Teie vana tihendi mõõtmega uue tihendi ning saata tööjoonise otse lõikepingile. Nii säästate aega ja vaeva ja võite kindel olla, et uued tihendid sobivad täiuslikult Teie rakendusse.

KLINGERexpert® TARKVARALAHENDUS

KLINGERexpert® on mitmekülgne tarkvaralahendus, mis aitab kasutajal valida sobivaid tihendimaterjale. Tarkvara koondab endasse KLINGERi sajanditepikkuse kogemuse tihendite alal ning muudab selle kasutajasõbralikuks teabeks. KLINGERexpert® on nüüd saadaval ka mobiilirakendusena iPhone’ile ja iPad’ile ning Androidile. Lae rakendus alla:
app-store-logo google-play-badge

 

 

TUGEV OSKUSTEAVE ERINEVATES VALDKONDADES

TÖÖSTUS

Tööstuses on tööseisakute minimeerimine kriitilise tähtsusega, sest planeerimata tööseisakud tekitavad ettevõttele suuri kahjusid. Meie pakutavad kvaliteetsed tihendid on testide käigus tõestanud, et on tööstuslikes tingimustes konkureerivatest toodetest vastupidavamad ning vajavad harvem vahetamist.

KEEMIA

Keemiatööstus paneb tihendite vastupidavuse tõsiselt proovile. Erinevad lahused, happed ja alused kulutavad tihendeid korralikult. Meil on olemas kvaliteetsed ja vastupidavad lahendused kuitahes nõudlikesse tingimustesse.

PABER JA TSELLULOOS

Paberi- ja tselluloositööstus hõlmab mitmeid tootmisetappe ja keemilisi protsesse, mis nõuavad ka tihenditelt spetsiifilisi omadusi. Tihendid peavad vastu pidama rasketes tööstuslikes tingimustes, kus tuleb ette nii söövitavaid vedelikke kui suuri pöörlemiskiirusi. Meie valikus on õiged lahendused kõigi tootmisprotsessi etappide tarbeks.

ENERGIA

Kõrged rõhud ja temperatuurid on elektrijaamades igapäevane nähtus, mis paneb ka tihendid tõsiselt proovile. KLINGERi poolmetallist ja grafiidist tihendid suudavad sellele väljakutsele vastata. Meie tihenditel on konkureerivatest toodetest pikem tööiga, mistõttu ka tihendite vahetusvälp on pikem.

TOIDUAINED

Kui tegemist on toiduainetega, on vaja garantiid, et tootmisprotsessi ei satu kahjulikke aineid. Meie valikus on muuhulgas FDA (USA toidu- ja ravimiohutuse ameti) heakskiidu saanud tihendid, mis sobivad kasutamiseks toiduainetööstuses.

NAFTA JA GAAS

Nafta ja gaasi tootmis- ja töötlemisprotsessides ei ole hermeetilisus ainult eesmärk, vaid kindel nõue. Meie tihendid võimaldavad tõhustada tootmisprotsesse ning vastavad ühtlasi rangetele keskkonna-, ohutus- jm regulatiivsetele nõuetele.

TARISTU

Taristu puhul on oluline, et kõik protsessid kulgevad kindlalt ja häireteta. Meie kvaliteetsed tihendid vastavad täielikult pikaajaliste protsesside vajadustele. Meie valik hõlmab lahendusi nii joogivee töötlemise kui reoveesüsteemide tarbeks.

LOGISTIKA

KLINGERi tihendid sobivad kasutamiseks nii autotööstuses, laevaehituses kui õhutranspordis, vastates antud valdkondade kvaliteedi- ja ohutusstandarditele. KLINGERi tihendeid võib leida koguni kosmosest!

Küsi pakkumist