APLIKAATORID JA MÄRGISTUSLIINID TOOTMISLIINIDELE

Etiketiaplikaatorid

Etiketiaplikaatoreid kasutatakse kõige sagedamini tootmisliinidel, kus etiketiaplikaator kinnitab etiketi soovitud kohta mööda konveierit kulgeval tootel. Seadmeid on võimalik kasutada ka nt robotiseeritud rakendustes.Aplikaatorid sobivad rakendustesse, kus tuleb kinnitada pika seeriana ühesuguseid etikette. Enamasti kinnitatakse valmisprinditud etikette ühesuguse infoga. Ka nende etikettimisseadmetega on võimalik ühendada liiniprinter analoogiliselt Domino M-seeria või Ventus-seadmetega, tänu millele seadmed sobivad väga hästi tooteetikettide printimiseks. Tuleb siiski meeles pidada, et sellisel juhul on kinnituspea ja printeri vahel alati mõned valmisprinditud etiketid, mistõttu aplikaatorid ei sobi unikaalset infot sisaldavate etikettide printimiseks ja paigaldamiseks. Aplikaatorid võib varustada ka kileprinteriga või lasermärgistusseadmega.

Aplikaatoreid esindavad meie tootevalikus Intrex -, Collamat- ja MeckLabeller -tootepered, mille hulgast on võimalik leida sobiv seade pea kõigisse rakendustesse. Collamati kiireimad seadmed on võimelised saavutama etikettimiskiiruse kuni 300 m/min. 

Märgistusliinid 

Intrex ja MeckLine märgistusliinid on vastavalt kliendi soovidele kohandatud lahendused, mis koosnevad tavaliselt ühest või mitmest konveierist ja aplikaatorist; vajadusel on lisatud ka teisi seadmeid. 

Seadmed võimaldavad mitme etiketi kinnitamise samale tootele samal konveieril.

 

INTREX

Lai valik märgistusseadmeid Link

COLLAMAT

COLLAMAT automaatsed etikettimisseadmed Link
Küsi pakkumist