COLLAMAT

COLLAMAT automaatsed etikettimisseadmed

Collamat-etikettimisseadmed on kavandatud ja neid toodetakse tootmisliinil liikuvate toodete etikettimiseks. Etikettimine toimub jooksval lindil. Etikettimiskiirus seadistatakse vastavaks tootmisliini kiirusega; see kindlustab, et ükski toode ei jää etikettimata.

Etikettimine toimub valikuliselt kas paremalt või vasakult poolt. Tooteseeriasse kuulub palju erinevaid mudeleid, mille etikettimiskiirus, kinnitustäpsus ja kinnituspunkti asukoht sõltub mudelist.  Paljude mudelite hulgast on tavaliselt võimalik leida alternatiiv, mis sobib oma tootlikkuse ja hinna poolest nii suurearvuliste kui ka väikeste toodangupartiide etikettimiseks. Seadmete külge võib monteerida ka trükiseadmeid, mis lisaks printimisele võivad trükkida igale etiketile vajaliku teabe; näiteks partii numbri, kuupäeva või tootekirjelduse.

Etikettimisseadmeid toodab Šveitsi firma Collamat AG, kes on projekteerinud seadmed nii, et nad sobivad ka tööks tööstuslikes tingimustes. Seadmete tugev ja 100-protsendiliselt roostevaba konstruktsioon tagab nende seadmete töökindluse ja lihtsa kasutuse.

Collamat 2610 on ette nähtud lühikeste tootmisseeriate või väikeste tootekoguste etikettimiseks.

Collamat 3600 on ökonoomne etikettimisseade ja sobib hästi rakenduste puhul, kus soovitakse kokku hoida tootmisseadmete hinna arvelt.

Collamat 6600 kujutab endast kiiret standardetikettimisseadet. Seda mudelit iseloomustavateks omadusteks on kiirus ja etiketi täpne paigaldus tootele (paigalduskohta on võimalik muuta).

Collamat 7600 – etikettimisseadmete uusim mudel. Etikettimiskiirus ja täpsus koos soodsa hinnaga.

Collamat 8600 – täpne ja kiire etikettimisseade.

Collamat 9100 on nõudlikeks etikettimistöödeks sobiv seade. Kiireim kõigist Collamat-etikettimismudeleist.

Collamat NG on uusim mudel. Selle seadme moodulkonstruktsioon võimaldab tema kasutamist enamiku etikettimisülesannete lahendamiseks, tihtipeale ka veelgi suuremate seadmete koosseisu.

Tutvu ka etiketiaplikaatorite ja märgistusliinidega tootmisliinidele.

Küsi pakkumist