V120i termosiirdekileprinter

V120i termosiirdekileprinter

Digitaalne V120i termokopeerimisprinter võimaldab väga head printimiskvaliteeti ja paremaid kasutuskulusid võrreldes traditsiooniliste märkimisseadmetega, nagu termotrükiseadmed või rulltrükiseadmed. Uus uuenduslik iTech-värvilindi juhtimisseade kasutab kuni 60% vähem värvilinti kui võistlevad termosiirdeseadmed.
Koos lihtsa paigaldamise, multifunktsionaalsuse ja usaldatava tegutsemisega on V120i suurepärane valik tootmisliini paigutamiseks või OEM tootena koostööks pakkimismasinaga.

Lihtne paigaldada ükskõik kuhu

Seade on oma suuruselt väga kompaktne ja seetõttu on teda kerge paigaldada suuremasse osasse märkimiskohtadesse, kas või vana seadme asemele. Paigaldamisdetailid on olemas enamiku levinud kinnitusraamide jaoks. Montaaž on kerge ja kiire!
Kas märkida on vaja seisvat või liikuvat toodet? – Vahet ei ole, mõlemad funktsioonid on olemas samas seadmes.
Parema- või vasakukäeline? Sedagi saab vajaduse korral muuta. Sul pole vaja spetsiaalset juhtimisühikut, mis tahes Ethernetiga liidetav juhtplokk, personaalarvuti või kasvõi pakkimismasina juhtplokk koos internetibrauseriga sobib juhtimiseks.

V120i sobib nii aeglase kui ka kiire tootmisliiniga (10–750 mm/s), samuti pulsianduri juhtimisel muutuva kiiruse jaoks. Kuumutatav kirjutuspea kindlustab ühtlase kvaliteedi ka madalatel temperatuuridel.

V120i

Lisainformatsioon

 

 

 

 

Küsi pakkumist