SATO CL4NX

SATO CL4NX on uue sugupõlve termosiirdeprinter!

Sato on toonud turule tippomadustega etiketiprinteri!

Sato printeris on olemas kõik enimkasutatud liidesed: LAN-, USB-, Serial-, Paralleel- ja Bluetooth liidesed. Kõige uuemate protokollidega ühilduv WLAN liides on saadaval lisavarustusena.
Printeri kaks 800 MHz protsessorit ühendatuna üle 2GB mäluga tagavad eriti kiire andmevahetuse.
Printeris on 100MB operatiivmälu, kuhu saab salvestada fonte, graafikat ja formaate. Nii saab veelgi kiirendada printeri toimimist.
Printeri metallist korpus ühendatuna inteligentsete materjali käsitlus võimalustega tagavad kiire ja kvaliteetse trükitulemuse.
on väga efektiivne SH3-klassi 32-bitine RISC-protsessor; koos suure puhvermäluga tagab tõeliselt kiire andmetöötluse; printimine algab otsekohe. Ka printeri trükkimiskiirus 300 mm/s (24 punkti/mm: 150 mm/s) kuulub müügil olevate printerite tippklassi. Printimisjälg on väga täpne; nt väiksema mõõdu 2-D koodid on prinditud nii kõrgel tasemel, et neid saab masinaga lugeda.

Kasutaja võib ise määrata trükiresolutsiooni

Printeris on kolm vahetatavat erineva täpsusega trükipead, mille vahetamine on nii lihtne, et seda võib kasutaja ise teha. Valida võib trükiresolutsiooni väärtuste 203 dpi, 305 dpi ja 609 dpi hulgast. Seadmes on automaatsüsteem, mis tuvastab kasutatava trükipea resolutsiooni.

Kasutamine on lihtne

Sato CL4NX printeri kasutamine on lihtne ja vaevatu. Printeril on värviline ekraan millelt võib vaadata õpetusvideoid näiteks kuidas vahetada etiketi või trükilindi rulli.

Täpsemat infot vaata tootja kodulehelt.

Brošüür

Juhend

Spetsifikatsioonid

CL4NX tutvustav video

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Küsi pakkumist