Duo tindipritsid

Duo tindipritsid

Maksimaalne sooritusvõime ja usaldusväärsus kõige nõudlikumates tingimustes
Duo printer on IP66 sertifikaadiga varustatud ja selles on ühendatud vastava klassi parim sooritusvõime ning ühilduvus, suletuna ainulaadsesse täiesti tihedasse korpusse. Nii on loodud parim müügilolev printer väga nõudlike tingimuste jaoks.

Müügil on  Duo kahe joaga versioonid, mis vastavad kõikidele rakendustele, kus vajatakse täiesti tihedalt suletud printerit.

A seeria printeritel on ainulaadne korpuse survestussüsteem ja jahutussüsteem, mis kaitsevad printerit õhus leiduva tolmu, niiskuse ja muu ebapuhtuse eest. Printer töötab korralikult isegi kõrge temperatuuriga töökeskkonnas.

SUUR SOORITUSVÕIME

 • IP66 kaitstud roostevabast terasest (kvaliteet 316) korpus
 • Tehase suruõhul toimiv vortex jahutus
 • Töökindluse osas ei ole tehtud kompromisse keskkonnast sõltumata

SUUR TÖÖKINDLUS

 • Patenteeritud trükipea düüsi sulgemissüsteem ja täielik automaatpesu tagavad kindla käivitumise päevast päeva ja nädalast nädalasse
 • Põhineb Domino A seerial, mis hõlmab standardi kohaselt Domino tuntud kvaliteediga funktsioonid
 • Töökindlus – suure ruumalaga suletud tindisüsteem, suletud düüs, lihtne tindi vahetamine
 • Prognoositavus – stabiilsed funktsioonid, usaldusväärne tehnoloogia

ÜHILDUVUS JA PAINDLIKKUS

 • Ethernet liides ja USB port standardvarustusena
 • Kõik rasterid ja printimisformaadid, kaasa arvatud A Plus Duo mudelite topeltridade ja vähendatud reavahe erirasterid
 • Sisseehitatud veebiserver ja sõnumisignaalid (kasutaja määrab)

RAKENDUSED

 • Karastusjook / meierei – väga märg ja õhu suur niiskusesisaldus või suur suhkrusiirupisisaldus
 • Toiduained – kuivainete tolm, aur ja/või kõrge õhuniiskuse protsent
 • Metallitootmine – õliudu või metalliosakesed ja -tolm
 • Ehitusmaterjalid – tsemendi- või tolmuosakesed
 • Kemikaalid – plast, vaik, kiud, kemikaalid ja lahustid
 • Paber ja papp – tolmuosakesed

OMINO XS tindiprits

Usaldusväärne ja kiire

Domino A seeria XS trükipea annab tindipritsile uue kiiruse. Innovaatiline uus programm ning XS trükipea võimaldavad kvaliteetsete koodide trükkimise standardsetest seadmetest suurema kiirusega.
Domino XS ei ole mitte ainult kiire vaid ka väga töökindel. Tööstuses, kus ei tohi tekkida seisakuid, tagavad A seeria printerid suurima töökindluse ja sooritusvõime isegi ööpäevaringsel töötamisel.
Domino XS on loodud klientide vajadusi arvestades just suure kiirusega tootmisliinide jaoks nagu näiteks konservitööstus, õlletehased ning kaabli- ja juhtmetööstus, kus XS  ”start/stop” omadused suurendavad olulisel määral tootmisliinide efektiivsust.

Intuitiivne ja paindlik, Domino XS on väga mugav kasutada

Domino XS jaoks on müügil palju erinevaid tinte sõltuvalt rakendusest. Domino ”märja pudeli tint” on ideaalne pudelijookidele. Tint on suurepärase nakkuvusega märjale pinnale isegi suurtel kiirustel ning see ei hõõrdu jahutamise ajal maha.

Domino XS abil saab printida suure kiirusega ka opaque (heledate) tintidega, millega saavutatakse suurepärane täpsus ja kontrast tumedatel pindadel nagu kaablid ja juhtmed, tumedatel pudelitel ning plastidel.

Nagu teistegi Domino toodete puhul tagavad hea hooldus ja tugi XS toimimise ka rasketes tingimustes.

DOMINO Opaque tindiprits

Kirkad, nähtavad markeeringud tumedatele pindadele

Opaque printerid sobivad kasutamiseks peaaegu igas tööstusharus, kus on vaja teha markeeringuid tumedatele pindadele. Domino A seeria Opaque prindib kõrge kvaliteediga silmaga nähtavaid markeeringuid. Printeri jaoks on müügil mitmeid just selleks sobilikke tinte, muuhulgas valge tint, mis annab sageli tumedatele pindadele suurepärase kontrasti.

Geniaalne ”Wake Up” programm

Optimaalse ja kirka trükikvaliteedi saavutamiseks tuleb paljusid opaque tinte hoida pidevas liikumises, et värvained (pigmendid) püsiksid ühtlaselt jagunenuna. See toimub loomulikul viisil siis, kui printerit kasutatakse, tootmise peatamise korral hoolitseb Domino eriline äratusprogramm tindi trükivalmis oleku eest enne järgmist tootmise alustamist. Programm testib ja segab tinti regulaarsete vaheaegade järel ning teeb samaaegselt vajalikud seadistused. Domino Opaque on alati valmis tootma kõrge kvaliteediga ja hästi nähtavaid koode ilma plekke tekitamata.

Lihtne käivitus ja väljalülitus

Domino Opaque printeri trükipea manuaalne pesu on pigem ennetav toiming kui igapäevane rutiin. Pitseeritud düüsi ning täisautomaatse käivituse ja väljalülituse tõttu saab tootmist ja markeerimist alustada igal ajal ilma viivituseta, mis on tüüpiline teistele süsteemidele. Selline täisautomaatne süsteem on tõeliselt kasutajasõbralik elimineerides liigse puhastusainete kasutamise ja minimeerides tootmisviivitusi ning lahustitega kokkupuuteid.

Töökindel

A seeria Domino Opaque töökindlus ja usaldusväärsus on sama suur nagu kõikidel Domino A seeria printeritel.

Mugav kasutada

A seeria Domino Opaque on loodud kasutaja mugavust arvestades. Suur ekraan, täismõõdus klaviatuur ja mugavalt kasutatavad tindid muudavad igapäevase töö kiireks ja efektiivseks. Sõnumiseadistused on väga lihtsad ja sageli korduvaid toiminguid saab teostada kiirvalikuklahvide abil. Sõnumid võib eelnevalt valmis kirjutada ja salvestada printeri mällu, et säästa aega ühest tööetapist teise siirdumisel.

DOMINO Pinpoint tindiprits

Pinpoint mudelitel kasutatakse 40-mikronilist düüsi tavalise 60- või 75-mikronilise asemel.  Pinpoint on loodud rakenduste jaoks, kus on vajalik suur kiirus ja väike, kuid kõrge kvaliteediga trükijälg. Sellised on näiteks juhtme-, elektroonika- ja kaablitööstus ning ravimi-  ja kosmeetikatööstus. Printeriga saab trükkida kolm rida. Märgi kõrgus on 0,8-4,8mm.

Küsi pakkumist