SATO CG4 seeria

SATO CG4 seeria üldised omadused

CG2-seeria on SATO uus ökonoomne etiketiprinterite seeria 4-tollise (104 mm) printimislaiusega. Selles seerias on olemas mudelid nii termo- kui ka termosiirdeprintimiseks resolutsiooniga 203 ja 305 dpi.

Printerit on väga kerge kasutada; tänu nn “teokarbikonstruktsioonile” on materjale väga lihtne vahetada.
Printeri standardühendusena kasutatakse USB-liidest; kõrvuti sellega võib rakendada ethernet-, paralleel- või järjestikust liidest.
See printer sobib hästi etikettidele ja kviitungitele printimiseks; lisavarustusena on veel võimalik saada tarvikuseeria, mis teeb võimalikuks nn Lineless-materjali kasutamise.

Printeriga saab ühendada ka Keypad-klaviatuuri, mille abil on võimalik printerit kasutada ilma arvutita (Stand-Alone-olekus). See sobib eriti hästi kohtadesse, kus ruumi on vähe, näiteks kaupluseletile.
Printeri juurde saab hankida ka reaalajakella (RTC), mille andmete (kuupäeva ja kellaaja) väljatrükk Stand-Alone olekus on samuti võimalik.
Printeri juurde on võimalik tellida lisaseadmeid, nt lõikur, eraldaja, ülalmainitud reaalajakell, Keypad-terminal ja Linerless-seeria.
CG4-seeria printerite juurde on võimalik tellida veel mitmesuguseid programmeerimiskeelte emulaatoreid, mida saab kohaldada Datamaxi, Eltroni, Toshiba Teci ja Zebra-keeltele.
Printerit on lihtne kasutada; ei trükipea ega ka veorulli vahetamiseks pole vaja mingisuguseid tööriistu.

Küsi pakkumist