SATO CG2 seeria

SATO CG2 seeria üldised omadused

CG2-seeria on ökonoomne, väga kompaktne etiketiprinterite seeria 2-tollise (56 mm) printimislaiusega.
Selles seerias on olemas mudelid nii termo- kui ka termosiirdeprintimiseks täpsusega 203 ja 305 dpi.

Printer on ette nähtud põhiliselt vöötkoodirakendusteks, kuid see kõlbab ka RFID-rakendusteks ning selle abil on võimalik printida HF RFID-lipikuid ja randmepaelu.

Printerit on väga kerge kasutada; tänu nn “teokarbikonstruktsioonile” on materjale väga lihtne vahetada. Printeri mahutamiseks on vaja vähe ruumi.
Teda on lihtne kasutada andmesüsteemi osana: kas “võrgu-” (ethernet) võ9 kohaliku (USB-) printerina.
Printeriga saab ühendada ka Keypad-klaviatuuri, mille abil on võimalik printerit kasutada ilma arvutita. See sobib eriti hästi kohtadesse, kus ruumi on vähe, näiteks kaupluseletile.

Printer suudab printida täpsusega 305 dpi pilte, tekste, vöötkoode (nii 1D-, 2D- kui ka uusimates standardites sisalduvaid nn komposiitkoode);
seetõttu sobib see printer eriti hästi väikeste etikettide printimiseks, mida tihti kasutatakse meditsiini- ja elektroonikatööstuses.

Tänu printeri antibakteriaalsele kestale on seade eriti sobiv kasutamiseks tingimustes, kus nõutakse kõrget hügieenilist taset.
Printeri juurde on võimalik tellida mitmesuguseid lisaseadmeid – Lisaks Keypad-klaviatuurile on võimalik saada ka lõikuri, eraldaja, suurte etiketirullide välise tühjendusseadme, WLAN- (802.11 b/g auto)-liidese ja RFID HF –lugemis-/kirjutusüksusega mudeleid.

Printerit on lihtne kasutada; ei trükipea ega ka veorulli vahetamiseks pole vaja mingisuguseid tööriistu.