Domino C-Seeria

DOMINO C6000 tindiprits

Tooted pakitakse tavaliselt kastidesse, millele on trükitud tootja logo ja muud andmed. Toote andmed trükitakse enamasti eraldi etiketile. Domino C6000 tindipritsiga võib teha kõik markeeringud otse tootele või toote pakendile.

Kvaliteetne trükijälg
Domino C6000 saab printida graafikat, triipkoode ja teksti töötlemata papile, kartongile, puitkiudplaadile, vineerile või puidule. Kõrge resolutsioon tagab täpse trükijälje ja hea kontrasti isegi pruunil papil. C6000-ga saab trükkida neli rida (kasutades EasyDesign programmi ka rohkem). Trükkimispiirkonna kõrgus on 70 mm.

Mugav kasutada
Suur taustvalgusega LCD ekraan ja kileklaviatuur muudavad sõnumite koostamise kiireks ja lihtsaks. Tuttavad ikoonid lihtsustavad sõnumite koostamist ja valikut. Printeril on palju mälu sageli korduvate sõnumite salvestamise jaoks. Tindi lõppemise hoiatusmärk annab infot tindihulga vähenemise kohta.

Vastupidav ja usaldusväärne
C6000 on roostevaba, tööstuskeskkonna jaoks loodud ”stand alone”  printer, mis ei vaja töötamiseks arvutit. Printeri saab ühendada ka juhtimissüsteemidesse, võrguversioon on Windowsi põhine. Printerit on väikeste mõõtmete ja kompaktse vormi tõttu mugav paigutada erinevatele tootmisliinidele.

Selge kokkuhoid markeerimiskuludelt
Kui markeering tehakse otse pakendile, välditakse eeltrüki, ladustamise, etikettide ning etikettide printimiseks ja kinnitamiseks kasutatavate seadmetega kaasnevaid lisakulusid. Isegi ainult etiketist loobumisega saavutatakse kokkuhoid 30-80 %. Samaaegselt lihtsustakse tootmisprotsessi ja laohaldust.

Pakendi markeeringud

Tooted pakitakse kastidesse, millele on trükitud tootja logo ja muud andmed. Toote andmed trükitakse enamasti eraldi etiketile. Domino C6000 tindipritsiga võib teha kõik markeeringud otse tootele või toote pakendile.

Domino C6000 võidakse kinnitada ka erinevate kastiteipimismasinate külge. Samal ajal, kui kaste suletakse, prinditakse neile toote, saatja ja vastuvõtja andmed. Nii saavutatakse oluline kokkuhoid markeerimiskuludelt ja lihtsustatakse tootmisprotsessi ning laohaldust.

Printeriga saab trükkida triipkoode, graafikat ja tekste töötlemata papi ja puidu pinnale. Kui markeering tehakse otse pakendile, välditakse eeltrüki, ladustamise, etikettide ning etikettide printimiseks ja kinnitamiseks kasutatavate seadmetega kaasnevaid lisakulusid. Isegi ainult etiketist loobumisega saavutatakse kokkuhoid 30-80 %.

Pakendi markeering võidakse teha otse kastile teipimismasina külge kinnitatava Domino tindipritsi abil.