Tindiprinterid suured märgid

Tooteandmed otse tootele või toote välispakendile

Tindiprinter suured märgid 2Tindiprinterid suured märgid

Domino on C-seeria printerid sobivad hästi nt pappkastidesse pakitud müügipartii märgistamiseks, kus lisaks tooteandmetele peab olema näha turustaja logo ja vajalikud triipkoodid nõutud kvaliteedis. Nii on võimalik vältida kastide ettetrükkimist. Süsteemiga on võimalik ühendada mitu trükipead, mis võimaldavad printida korraga mitmele kasti küljele. Trükitava objekti pind peab olema poorne.

Domino Macrojet on mõeldud suurte, kuni 80 mm kõrguste märkide printimiseks, mille trükikvaliteet võib olla keskpärane, kuid trükijälg kergesti loetav. Tüüpilised rakendused on partii- ja kuupäevamärgised suuremõõtmelistel transpordipakenditel nagu kotid, plastmahutid ja pappkastid.

Märgistuse tegemine otse pakendile võimaldab kokku hoida eeltrükkimise ja pakendite ladustamisega ning etikettide trükkimise ja kinnitamisega seotud täiendavaid kulusid. See lihtsustab ka tootmisprotsessi ja lao haldamist.

Omadused

  • Suuremõõtmelise märgistuse tegemiseks otse tootele või toote välispakendile
  • Märgistuse tegemine otse pakendile võimaldab kokku hoida eeltrükkimise ja pakendite ladustamisega ning etikettide trükkimise ja kinnitamisega seotud täiendavaid kulusid.
  • Usaldusväärne, lihtne ja kasutajasõbralik toodete märgistamine
  • Esindame kaubamärke: Domino
Domino C-seeria
Domino C-seeia tindipritsiga võib teha kõik markeeringud otse tootele või toote pakendile
Link