Domino D seeria

DOMINO lasermarkeerimisseadmed

Lasermarkeerimissseadmetega tehakse markeering otse tootele. Püsiv ja täpne markeering võidakse teha mistahes materjalile alates kartongist ja etikettidest plasti ja klaasini. See sobib kasutamiseks nii toiduainete- ja joogitööstuses kui ravimi- ja kosmeetikatööstuses. Laserprinteri trükijälg on alati ühtlase kvaliteediga. Tinte, muid kemikaale ega etikette või värvilinte ei ole tarvis ning kasutuskulud on teiste markeerimisviisidega võrreldes väga madalad. Lisaks on lasermarkeerimisseadmed täielikult hooldusvabad.

Domino D seeria laserid

Väikesed asjad võivad tuua suure muutuse!
Domino D seeria – uued, kompaktsed laserprinterid on mitmes mõttes paindlikumad.
Uus i-Tech skanneripea on väiksem ja seadistatav, mis võimaldab D seeria laseri paigaldamist ka kitsamatesse kohtadesse.
Uus IP65 kaitstud versioon annab suurema kaitse nõudlikes tingimustes.
Paindlik ühildatavus ja tuttav kasutajaliides võimaldavad D seeria laserite juhtimist peaaegu igast kohast.

Lai valik rakendusi
D seeria lasersüsteemidega saab teha piiramatul hulgal ridu igas suunas, kasutades mitmeid erinevaid fonte mitmes erinevas suuruses.
Sobib ühtviisi hästi nii graafikute kui 2D datamatrix koodide printimiseks.
Kõik markeeringud on erinevatel materjalidel püsivad nii aeglastel kui kiiretel tootmisliinidel.

Kompaktsus
Mahtumine on oluline asi, seetõttu on seade mõõtmetelt väike. Komponendid on üksteisest eraldatavad ja seade koosneb moodulitest, mis muudab D seeria paigalduse lihtsaks. See on kohandatav vastavalt tootmisliinile.

Paindlikkus
D seeria paindlikkuse võti on väga väike i-Tech skanneripea, mis on ühendatud lasertoruga mitmel viisil suunatava konstruktsiooni abil.

Mugav paigaldada
Täismõõtmetega paigaldussooned seadme mõlemal poolel ja seadme väikesed välismõõtmed muudavad D seeria paigalduse lihtsaks ja turvaliseks.

Juurdepääs
D seeria printerit juhitakse teisaldatava TouchPanel terminaali abil või seadme veebipõhise kasutajaliidese kaudu mistahes Windows arvutist.
D seeria printerit saab juhtida isegi tootmisliini kasutajaliidese kaudu.

Mugav kasutada
Sisselogimise järel on seadistuste tegemine lihtne. Seadistused ja sõnumite muutmine salvestuvad süsteemi kohe. Tootmisandmed saab laadida kontrollerist või sisestada kontrollerisse USB pordi või Etherneti kaudu.

Vastupidavus
Lisana pakutav IP65 versioon lisab lasertorule vastupidavust, kuid ei suurenda mingil moel seadme välismõõtmeid. Alumiiniumist ja roostevabast terasest konstruktsioon tagab vastupidavuse ja töökindluse ka kõige nõudlikumates tingimustes.

Usaldusväärsus
Uus vastupidav konstruktsioon suurendab kõigi D seeria komponentide turvalisust ja vastupidavust ning seade on usaldusväärne valik igasuguste tootmistingimuste korral.

Meelerahu
Kontrolleri tugev konstruktsioon muudab selle eriti vastupidavaks. See salvestab tekstid ilma kõvakettata, vähendades liikuvate osade arvu miinimumini. Kontrolleri saab peita tootmisliini alla või paigaldada stendile, mis vähendab ruumivajadust ja seadme kahjustumise võimalus väheneb.

Kaitstus
Pharma valik pakub individuaalse salasõna varianti ja võimaluse raportite kogumiseks, kui seade seadistatakse 21-CFR 11 ja GAMP ühilduvaks. Selle võimaluse saab hankida ja paigaldada koos kvalideerimispaketiga, kus süsteem on testitud ja tunnistatud standarditele vastavaks. D seeria laserid ühilduvad ka tööstuslike Codentify rakendustega.

Turvaline ja puhas
Iga laserprinteri puhul on oluline arvestada markeerimisel tekkivate gaaside ja ebemete eemaldamist, et tagada turvaline ja puhas töökeskkond. Domino DPX põlemisgaaside eemaldajad ühilduvad D seeria seadmetega.