Etiketiprinterid töölauale

Lauaprinterid maailma juhtivatelt tootjatelt vastavalt kliendi vajadustele

EtiketiprinterEtiketiprinter töölauale

Etikettide printimiseks on vajadus paljudes kohtades, näiteks laboris katseklaaside märgistamiseks või laos, tähistamaks mingi pappkasti sisu. Erinevateks kasutusotstarveteks on vaja erinevaid etiketiprintereid, alates vööl kantavast mobiilsest printerist kuni suuri A3-formaadis etikette printivate tööstuslike printeriteni.

KLINGER Baltic’u tootevalikusse kuulub lauaprintereid maailma juhtivatelt termoprinterite tootjatelt nagu Sato, Zebra, Citizen ja Datamax-O‘Neil (Honeywell).

Kui päevane printimismaht on väike ja printeri jaoks ei ole palju ruumi, on nn Desktop-tüüpi printerid parim lahendus. Need on väikesed plastkorpusega printerid, milles kasutatavad etiketirullid ja värvilint on seetõttu samuti väikesed: etiketirulli läbimõõt on u 100 mm ja värvilindi pikkus u 100 m. Nende printerite printimislaius on kas 53 mm või 104 mm.

Tihedamaks kasutuseks tuleks valida nn tööstuslikku tüüpi printer, mis on metallkorpuses ja millesse mahub selgelt rohkem materjali (etiketirull Ø u 200 mm ja värvilindi pikkus kuni 600 m). See vähendab tarvikute vahetamissagedust. Nende printerite printimiskiirus on suur tänu seadmetes kasutatavatele tõhusatele protsessoritele ja suurele mälumahule.

Tööstuslikku tüüpi printerite tavaline printimislaius on 104 mm, kuid on ka mudeleid, mille printimislaius on üle 250 mm. Osa tööstuslikke printereid on ka nn 24/7 mudelid rakendustesse, kus etikettimises ei tohi olla vahesid ja/või tingimused on eriti nõudlikud.

Omadused

  • Ühevärviliseks printimiseks või lisainfo printimiseks valmistrükitud etikettidele
  • Desktop-tüüpi printerid väikesesse ruumi ja vähestele printimismahtudele
  • Tööstuslikku tüüpi printerid suurtele printimiskiirustele ja -mahtudele
  • Esindame kaubamärke: Sato, Zebra, Citizen ja Datamax-O‘Neil (Honeywell)
SATO CG2 seeria
Ökonoomne, väga kompaktne etiketiprinterite seeria 2-tollise (56 mm) printimislaiusega
Link
SATO CG4 seeria
Uus ökonoomne etiketiprinterite seeria 4-tollise (104 mm) printimislaiusega
Link
SATO CT4i seeria
Väikeste mõõtmetega, kuid väga efektiivsed termo-/ termosiirdeprinterid
Link
SATO CL4NX
SATO CL4NX on uue sugupõlve termosiirdeprinter!
Link
SATO CL6NX
The NX is SATO’s universal printer range engineered for the ultimate operator experience
Link