APLIKAATORID JA MÄRGISTUSLIINID TOOTMISLIINIDELE

Etiketiaplikaator

etiketiaplikaator KlingerEtiketiaplikaatoreid kasutatakse kõige sagedamini tootmisliinidel, kus etiketiaplikaator kinnitab etiketi soovitud kohta mööda konveierit kulgeval tootel. Seadmeid on võimalik kasutada ka nt robotiseeritud rakendustes.

Aplikaatorid sobivad rakendustesse, kus tuleb kinnitada pika seeriana ühesuguseid etikette. Enamasti kinnitatakse valmisprinditud etikette ühesuguse infoga. Ka nende etikettimisseadmetega on võimalik ühendada liiniprinter analoogiliselt Ventus-seadmetega, tänu millele seadmed sobivad väga hästi tooteetikettide printimiseks. Tuleb siiski meeles pidada, et sellisel juhul on kinnituspea ja printeri vahel alati mõned valmisprinditud etiketid, mistõttu aplikaatorid ei sobi unikaalset infot sisaldavate etikettide printimiseks ja paigaldamiseks.

Aplikaatorid võib varustada ka kileprinteriga või lasermärgistusseadmega.

Aplikaatoreid esindavad meie tootevalikus Collamat- ja MeckLabeller -tootepered, mille hulgast on võimalik leida sobiv seade pea kõigisse rakendustesse. Collamati kiireimad seadmed on võimelised saavutama etikettimiskiiruse kuni 300 m/min.

Märgistusliinid

MeckLine märgistusliinid on vastavalt kliendi soovidele kohandatud lahendused, mis koosnevad tavaliselt ühest või mitmest konveierist ja MeckLabeller aplikaatorist; vajadusel on lisatud ka teisi seadmeid.

MeckLine võimaldab mitme etiketi kinnitamise samale tootele samal konveieril.

MECKLABELLER automaatsed etikettimisseadmed

MeckLabeller etikettimisseadmed on projekteeritud ja toodetud liikuvate (CM) ja peatunud (IM) toodete etikettimiseks ning need vastavad ka kõige nõudlikuma tootmisliini või pakendamismasina etikettimisvajadustele.

MeckLabeller – etikettimisseadmete seeriasse kuulub 3 eri mudelit (ML100, ML200 ja ML300),
mis oma põhiomaduste poolest vastavad nii kiirete kui ka aeglaste tootmisliinide etikettimisvajadustele, kuid on ka suurepäraselt kohandatavad klientide vajaduste järgi.

Seadme tugev ja massiivne konstruktsioon koosneb hoolikalt valitud kuluvosadest, mille materjalina on kasutatud roostevaba terast ja alumiiniumi. Me annamegi oma seadmele tavalisest pikema garantii. Seadme eesrindlikus disainis on omakorda võetud arvesse tootmisliinide vajadus minimeerida töökatkestusi. Seadme juhtimine on muudetud lihtsaks lahtiste juhtrullide, toodete eelseadistuste mälukohtade ja juhtpuldi teisaldamisvõimalusega. MeckLabellerile on võimalik kinnitada ka erinevaid trükiseadmeid (muu hulgas Sato ja Domino), tänu millele saab lisaks etikettide kinnitamisele kanda igale etiketile ka individuaalse märgistuse, näiteks partiinumbri, kuupäeva või tootetutvustuse.

Omadused

  • Etikettide automatiseeritud kinnitamiseks toodetele või pakenditele tootmisliinidel või robotiseeritud rakendustes
  • Võimalus ühendada etikettimisüksuse printeriga, ei sobi siiski unikaalset infot sisaldavate etikettide printimiseks ja kinnitamiseks
  • Kliendi vajadustega kohandatud markeerimisliin võimaldab korraga kinnitada tootele kõik vajalikud etiketid.
  • Esindame kaubamärke: Collamat, MeckLabeller ja MeckLine
ML100
Tegemist on järeleproovitult toimiva mehaanika ja elektroonika kombinatsiooniga
Link
ML200
MeckLabeller200 on ideaalne lahendus suure tootlikkusega ja täpsust nõudvatele tootmisliinidele
Link
ML300
MeckLabeller300 on projekteeritud tootmisliinidele, kus nõutakse kvaliteeti ja täpsust
Link
COLLAMAT
COLLAMAT automaatsed etikettimisseadmed
Link